Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 161 cm |
| Linie prsou | 93 cm |
| Linie pasu | 79 cm |
| Hip Line | 102 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Délka nohy | 79 cm |
| Délka paže | 61 cm |
| Stehenní linie | 55 cm |
| Linie lýtek | 37 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 48 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek









Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.