Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast Line | 85cm |
| Waist Line | 61cm |
| Hip Line | 97cm |
| Shoulder Width | 37cm |
| Leg Length | 75cm |
| Arm Length | 61cm |
| Thigh Line | 51cm |
| Calf Line | 32cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 39kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery





















Reviews
There are no reviews yet.