Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 161 cm |
| Línia pŕs | 93 cm |
| Línia pása | 79 cm |
| Hip Line | 102 cm |
| Šírka ramien | 36 cm |
| Dĺžka nôh | 79 cm |
| Dĺžka ruky | 61 cm |
| Línia stehien | 55 cm |
| Línia lýtok | 37 cm |
| Veľkosť nôh | 21 cm |
| Cista hmotnost | 48 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.