Popis
O nej
Real Japanese sex doll girls are created with a nubile appealing body that enchants you. At first sight of the realisticdoll sex doll, a wave of sexual awarenesses dawns on you. Sexual fantasies long hidden will be fulfilled after sex with Kendra wm doll.
There are no complaints if a guy fucks sex doll hard because these sex dolls are made for you. A sex live sex doll box contains sex doll accessories and outfits to make sex fun. The sex doll 100xm gives you a satisfying sex life where you have a healthy sexual appetite.
Wife sex with female sex doll ensures that your needs are factored in. There’s no need to think about pleasing someone else and you can get selfish with your sex doll uncencerd. Sex doll morph porn videos show different sex dolls and the telltale signs of climax.
Rozmery
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 165 cm |
| Prsník | 84 cm |
| Pás | 59 cm |
| Bedro | 87 cm |
| Dĺžka nôh | 85 cm |
| Dĺžka nohy | 21 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
| Cista hmotnost | 35 kg |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.