Description
About Her
There are many different types of sex dolls, including a sex doll with vagina and the most realistic sex dolls. pussy sex dolls come with pointed nipples and fluffy cheeks. These dolls look good and just imagining how wonderful it would be to have fun with one. Anal dolls come with anal cavities build in them. These dolls have elastic bums and the cavities are also elastic. These are great for sexual exploits and practising anal sex.
Some sex dolls come with sex doll wigs to enhance their beauty. The china dolls sex tape are videos that market sex dolls made from China. These videos are educational in that they teach on how to tend to your doll and proper ways to store the dolls. Some of these sex dolls are made from silicone, which makes them very durable and flexible. They are also hypoallergenic, which makes them a good option for those with skin sensitivities. Come visit our sex doll shop and let us help you choose the best sex doll for you.
If you’re looking for a sex doll that will last you a long time, consider purchasing one of these realistic sex dolls. Sex dolls are also great for those who want to experiment with different sexual positions and want to see what they can do in bed with a doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Breast | 81cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Net Weight | 33KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.