Popis
O nej
Možno vám predali myšlienku, že najznámejšie z nich sú sexuálne bábiky BBW, ale nie, najznámejšie sú malé bábiky s prsiami a Rani je toho dôkazom. Pravdou je, že mnohí mali svoju prvú lásku na strednej škole, keď mali dievčatá ešte malé prsia, takže táto sexy bábika s malým prsníkom je pripomienkou toho, ako vyzerá ich prvá láska.
Tento vysnívaný akt bábiky je túžbou každého muža, pretože prichádza s veľmi realistickým dokonalým telom, dokonalým štíhlym pásom a štíhlymi nohami, čo je vlastnosť ženy, ktorá na mužovi vzrušuje. Prsia tejto sexuálnej bábiky s malými prsiami sú tiež ako prsia sexy dievčaťa, takže ak sú vašou voľbou sexy dievčatá, nemusíte páchať zverstvo; choďte na túto ženskú bábiku.
Táto silikónová sexuálna bábika je ľahká a plná mladosti a vitality; bolo by pre vás celkom jednoduché ohnúť túto prémiovú sexuálnu bábiku v ľubovoľnej polohe podľa vášho výberu. Môžete sa ľahko pohybovať po jej štíhlom tele, zatiaľ čo ona používa svoje malé prsia, aby vás dráždila a privádzala do šialenstva. Táto ľudská sexuálna bábika je zloduch; nemôžete si dovoliť nechať ju ujsť.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 163 cm |
| Prsník | 85 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 90 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Dĺžka nôh | 82 cm |
| Dĺžka ruky | 60 cm |
| Dĺžka nohy | 20 cm |
| Cista hmotnost | 40 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.