Description
About Her
You might have been sold the idea that the most famous of them are the BBW sex dolls, but no, the most famous are the small breast sex dolls, and Rani is proof of this. The truth is that many had their first love in junior high school when girls were still small breast, so this sexy love doll with a small breast is a reminder of what their first love looks like.
This dream doll nude is the desire of every man because she comes with a very realistic perfect body, the perfect tiny waist, and slim legs, the very feature of a woman that turns on a man. This small-breast sex doll’s boobs are also like that of a hot girl, so if hot girls are your choice, you don’t have to commit an atrocity; just go for this female doll.
This silicone sex doll is light in weight and full of youth and vitality; it would be quite easy for you to flex this premium sex doll in any position of your choice. You can easily move over her slender body while she uses her small breast to tease and drive you crazy. This human sex doll is a baddie; you can’t afford to miss out on her.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Breast | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
| Shoulder | 37cm |
| Leg Length | 82cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 20cm |
| Net Weight | 40KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.