Kuvaus
Hänestä
Sinulle on saatettu myyty ajatus, että tunnetuimmat niistä ovat BBW-seksinuket, mutta ei, tunnetuimpia ovat pienet rinnat seksinuket, ja Rani on todiste tästä. Totuus on, että monet saivat ensimmäisen rakkautensa yläasteella, kun tytöt olivat vielä pienirintaisia, joten tämä seksikäs rakkausnukke pienellä rinnalla on muistutus siitä, miltä heidän ensimmäinen rakkautensa näyttää.
Tämä unelma-nukke on jokaisen miehen toive, koska hänellä on erittäin realistinen täydellinen vartalo, täydellinen pieni vyötärö ja ohuet jalat, mikä on naisen ominaisuus, joka kiihottaa miestä. Tämän pienirintaisen seksinuken tissit ovat myös kuin kuuman tytön tissit, joten jos kuumat tytöt ovat valintasi, sinun ei tarvitse tehdä julmuutta; mene vain hakemaan tämä naisnukke.
Tämä silikoninen seksinukke on kevyt ja täynnä nuoruutta ja elinvoimaa; Sinun olisi melko helppoa taivuttaa tätä ensiluokkaista seksinukkea mihin tahansa valitsemaasi asentoon. Voit helposti liikkua hänen hoikan vartalonsa yli, kun hän käyttää pientä rintaansa kiusatakseen ja ajaakseen sinut hulluksi. Tämä ihmisen seksinukke on pahis; sinulla ei ole varaa missata häntä.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 163 cm |
| Rinta | 85 cm |
| Vyötärö | 56 cm |
| Hip | 90 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Jalan pituus | 82 cm |
| Käden pituus | 60 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Nettopaino | 40kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.