Beskrivelse
Om hende
Du er måske blevet solgt til ideen om, at den mest berømte af dem er BBW-sexdukkerne, men nej, de mest berømte er de små bryst-sexdukker, og Rani er beviset på dette. Sandheden er, at mange havde deres første kærlighed i ungdomsskolen, da pigerne stadig var små bryster, så denne sexede kærlighedsdukke med et lille bryst er en påmindelse om, hvordan deres første kærlighed ser ud.
Denne nøgen drømmedukke er enhver mands ønske, fordi hun kommer med en meget realistisk perfekt krop, den perfekte lille talje og slanke ben, selve træk ved en kvinde, der tænder på en mand. Denne sexdukke med små bryster er også som en varm piges, så hvis hotte piger er dit valg, behøver du ikke at begå en grusomhed; bare gå efter denne kvindelige dukke.
Denne sexdukke i silikone er let i vægt og fuld af ungdom og vitalitet; det ville være ret nemt for dig at bøje denne premium sexdukke i enhver stilling efter eget valg. Du kan nemt bevæge dig hen over hendes slanke krop, mens hun bruger sit lille bryst til at drille og drive dig til vanvid. Denne menneskelige sexdukke er en skurk; du har ikke råd til at gå glip af hende.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm |
| Bryst | 85 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 20 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.