Description
About Her
Looking to buy the world sexiest sex doll. Well you need not break the bank to achieve excellent quality. This is arguably the most rwalistic sex doll on the internet. In addition to having the looks and feel of a premium quality hentai sex doll video tumblr real doll. This life size renamon sex doll comes at a fraction of the price.
Furthermore, every moment of intercourse with sex doll promises to feel just as good as having your dream crush win your arms. Hence, just like the most expensive realistic sex doll. This real sex hbo male sex doll closely resembles a real live human partner in every important way.
Moreover, like the best munecas dolls, this lovely human sex doll is highly durable. Thus, making every moment of real adolescent doll sex feel just so immersive. Hence, with this sex doll mother real doll, you can explore all your kinky and andventurous sexual fantasies.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Cup | C |
| Bust | 84cm |
| Under Bust | 67cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
| Shoulder | 36cm |
| Arm length | 51cm |
| Palm | 17cm |
| Leg length | 103cm |
| Foot | 20cm |
| Mouth | 13cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Weight | 36kg |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.