Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 157cm |
| Breast Line | 67cm |
| Waist Line | 48cm |
| Hip Line | 77cm |
| Shoulder Width | 30cm |
| Arm Length | 63.5cm |
| Leg Length | 103cm |
| Feet Size | 20cm |
| Thigh Line | 43cm |
| Calf Line | 27cm |
| Net Weight | 29.5kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.