Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rindade joon | 67 cm |
| Vööjoon | 48 cm |
| Hip Line | 77 cm |
| Õlgade laius | 30 cm |
| Käe pikkus | 63,5 cm |
| Jala pikkus | 103 cm |
| Jalade suurus | 20 cm |
| Reie joon | 43 cm |
| Vasika joon | 27 cm |
| Neto kaal | 29,5 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.