Description
About Her
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 158cm |
| Breast | 72cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 84cm |
| Shoulder | 40cm |
| Leg Length | 76cm |
| Arm Length | 58cm |
| Foot Length | 20cm |
| Net Weight | 32KG |
| Oral Depth | 10cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.