Description
About Her
What do you think about Jenny the dollar tree face massager? She is so precise in giving you beautiful tender dolls massaging on the bed. These beautiful custom-made dolls come with long beautiful hair and a killer physique; this real doll fucking is amazing for any man that seeks adventures in the bedroom. She is specially designed for men whose sexual drive is extremely high, which is why she is called a sex doll brothel. Jenny comes with unusual packaging that is breathtaking and mouth-watering.
Her butt is the softest organ ever found. Do you know that your sex doll custom can be personalized the same way you desire her? You can do a bomb dolls clothing review to style her perfectly. To have your desirable and satisfying pleasure with her, you might also want to add a follow-come grease for a better experience. Real doll nuas is strong enough for any sex style or position you would want to explore; that is why you need not worry that your nude dolls will damage because of your none stop crazy sex drive because she was built for it.
Jenny, the Asian doll outfit hot girl, will throw up, and her body part can never be stiff; your kingmansion sex doll has been sorted out to serve you better, be it in a bathroom, kitchen, or bedroom; she is super hot.
Dimensions
| Material | Silicone Head+TPE Body |
| Height | 165cm |
| Breast | 77cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 19cm |
| Net Weight | 36KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.