Description
About Her
Are you new to sex doll use?
This anime sex doll is the best choice for first-time users exploring the world of anime without going bankrupt. The cheap sex doll costs are within a range that is agreed to be affordable for a full-size sex doll.
The hentai sex doll is ideal for most users – especially new sex doll users – thanks to its lightweight and small build. Also, the life-like sex doll is made from high-quality TPE material and therefore has the human skin feel and look.
Another thing that stands out is the sex doll’s legs which make it even more fun to use the pretty sex doll, especially in positions that involve a submissive doll.
The anime sex doll has three holes with three different measurements, and sex with her feels like it is with your favorite waifu. You can even custom program her to moan just as you think they would, at a small extra charge.
You can request removable inserts for easy doll maintenance and cleanup or get a fixed one. An added advantage to the inserts is that they can be detached from the doll and carried around as a portable doll pussy for your pleasure.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Breast | 68cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 78cm |
| Shoulder | 32cm |
| Leg Length | 89cm |
| Arm Length | 58cm |
| Foot Length | 19cm |
| Net Weight | 25KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery









































































































Reviews
There are no reviews yet.