Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 158cm |
| Borst | 72cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 84cm |
| Schouder | 40cm |
| Been Lengte | 76cm |
| Arm lengte | 58cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Netto gewicht | 32KG |
| Orale diepte | 10 cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.