Description
About Her
Hongkong doll sex videos have gone viral a couple of times, and sex doll porn is vital and alluring. But do not make the error of purchasing a sexy love doll from sex doll Amazon. You could end up getting a poor-quality love doll that you will be unable to use. Give the Korean sex dolls a chance instead.
This sex doll female is one of the sexiest full sex dolls from Korea available, and for the sex doll prices on the market right now, she is more than worth it. This real doll sex doll has an alluring face with expertly done make-up, perfect for when she’s keeping you company or pleasing you in bed.
But that’s not the best part.
Asides from that, she is an ass sex doll with a nice ass that you can use any way you deem fit. If you are a fan of backshots or anal sex, she is the love doll for you. You can plug her with some sex doll toys and enjoy her that way, or you can make up your own rules. Or even replicate something you’ve seen in a ‘sex with doll porn’ video.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 80cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 33kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery






















































































Reviews
There are no reviews yet.