Description
About Her
It’s a fun time with Jane. When you peek at her seductive eyes, slim figure, pragmatic shapes, pointy and perky nipples, tight butt, and flawless curves of this Selena Gomez sex doll, you’ll be filled with joy. Each of these 110cm sex dolls is made from the finest quality TPE materials, which makes it so soft and elastic with their pussy, and this sex doll penis attachment is built to emulate a real human to give you the real experience of sex.
She is a giantess sex doll with sex doll breasts to enlighten your day. Best fucking partner with a petite figure and a flat tummy in a seductive gown. The very best tool to wank it. This dollfie sex doll is rated the best among all sex dolls, and she offers real sexual pleasure to make you forget your curiosity. Notably, sex doll nude scenes come with unique breasts and creamy pussy, and she is also very light in weight.
And to top it all, this widowmaker sex doll is very flexible and easy to move or carry around. This shota sex doll is an excellent replacement for a real lady, she will handle you the right way, and you will be pleased for the rest of your days.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 83cm |
| Arm Length | 56cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 40kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery















































































Reviews
There are no reviews yet.