Description
About Her
Finding the right partner to match your sexual desires can sometimes be frustrating. You can’t say; maybe you will find the peace you aspire to in a Yumi sex doll, but this suki sex doll does not have boundaries, though it will give you exciting fun that you might find hard to get in existence with a real partner.
Tracy, the mermaid sex doll, has distinct sexual positions and will give you more sexual understanding. Different men purchase this gladiator sex doll because they desire extraordinary feelings in their sex life. However and whenever you want it, Dorothy’s sex doll is always available to serve and satisfy you better.
The mouth of this mermaid sex doll is a beauty to look upon; at the same time, her soft boobs bring relief, and her tempting ass provides the craziest fun. And she is very adaptable for any sexual activities described concerning the Cuban doll leaked sex tape; this means you can move, store and hide them very quickly. No one does it better on the bed like this sex doll handjob; reach out to us via our contact, and we will do sex doll delivery to your doorpost.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 83cm |
| Arm Length | 56cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 40kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery


















Reviews
There are no reviews yet.