Description
About Her
Jane is the next-gen Kendra life-size sex doll made for people who love a little romance before sex; getting sex with a Mexican sex doll is favorable. She is a real-life sex doll with the characteristics of a real woman to give you that heated feeling of actual sex. You can never get enough of this moving ass sex doll.
She is talented in different sexual styles to give you that maximum pleasure you have longed for from your woman. An emergency crew rescues a sex doll invented as an escape route for anyone who has been starving sexually. If you desire to be in control of your sex life and woman, then a game lady doll sex doll is the real deal for your coupling experience. But if you are a crazy lover that is very addicted to his woman and you want to get the best out of her, you should go for a man having sex with sex doll as a better option.
But to tell you the truth, love dolls are the new babe in vogue now; that’s why every girl pretends to be a sex doll because they know that life-like sex dolls are preferable. They are the most popular renamon sex doll; with all the sex dolls available at the store, with their beautiful hand-held sex doll touch, you are sure to be at peace.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 151cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 95cm |
| Arm Length | 58cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery















Reviews
There are no reviews yet.