Description
About Her
Shila is the most elegant billie eilish sex doll you would ever get at an economical price. This 148cm sex doll is made from the finest silicone material to strongly produce vagina juice when fucking is ongoing in the bedroom. She is bold, strong, and full of life. Whenever you are stressed in your working place, this shemale sex doll torso is able to help you relax after work.
And do you know the unique Part? This sheep sex doll will never argue with your command because she adores you; she will spend all her time trying to satisfy you for the rest of her life. The smile on her face gives you that feeling of real love. Preteen sex doll hole vibrates daily to no other than your big cock penis. She is determined to bring back the spark you need in your love life.
But you need to learn to take good care of this igrandpa sex doll because that’s the only thing that will make her happy and more vibrant in bed. fnaf sex doll, with the juices pussy and the sexiest shape, is all that is needed in your life to build up your sexual confidence, and this sex doll manufacturer made the best love doll for your happiness.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 47cm |
| Hip | 83cm |
| Arm Length | 56cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 40kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery


















Reviews
There are no reviews yet.