Beskrivelse
Om hende
Hongkong dukke-sexvideoer er gået viralt et par gange, og sexdukkeporno er vital og dragende. Men begå ikke fejlen ved at købe en sexet kærlighedsdukke fra sexdukke Amazon. Du kan ende med at få en kærlighedsdukke af dårlig kvalitet, som du ikke vil være i stand til at bruge. Giv i stedet de koreanske sexdukker en chance.
Denne sexdukke-hun er en af de mest sexede fuld-sex-dukker fra Korea, der findes, og for de sexdukkepriser, der er på markedet lige nu, er hun mere end det værd. Denne ægte dukke-sex-dukke har et dragende ansigt med ekspert udført make-up, perfekt til når hun holder dig med selskab eller glæder dig i sengen.
Men det er ikke den bedste del.
Bortset fra det er hun en røv-sex-dukke med en flot røv, som du kan bruge som du finder passende. Hvis du er fan af backshots eller analsex, er hun kærlighedsdukken for dig. Du kan sætte noget sexdukkelegetøj til hende og nyde hende på den måde, eller du kan lave dine egne regler. Eller endda replikere noget, du har set i en 'sex med dukkeporno'-video.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Buste | 80 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 80 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.