Popis
O ní
Sexuální videa s panenkami Hongkong se několikrát stala virální a porno s panenkami je životně důležité a svůdné. Ale neudělejte chybu, že si koupíte sexy panenku od sexy panenky Amazon. Mohli byste skončit se získáním nekvalitní milostné panenky, kterou nebudete moci používat. Dejte místo toho šanci korejským sexuálním panenkám.
Tato sexy panenka je jednou z nejsvůdnějších panen s plným sexem z Koreje a za ceny sexuálních panenek na současném trhu se více než vyplatí. Tato skutečná panenka má svůdný obličej s odborně nalíčeným make-upem, který je ideální, když vám dělá společnost nebo vás těší v posteli.
Ale to není to nejlepší.
Kromě toho je to sexy zadek s pěkným zadečkem, který můžete použít, jak uznáte za vhodné. Pokud jste fanouškem backshotů nebo análního sexu, je to pro vás milostná panenka. Můžete ji zapojit nějakými hračkami pro sexuální panenky a užít si ji tak, nebo si můžete vytvořit vlastní pravidla. Nebo dokonce napodobit něco, co jste viděli v pornu o sexu s panenkou.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| poprsí | 80 cm |
| Pás | 50 cm |
| Boky | 80 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.