Beskrivelse
Om hende
En gang i alles liv, anbefaler vi, at de lytter til en sexdukke-støn, og denne Carmen-sexdukke lyder ikke bare til rollen, men ser den også ud. En sexdukke med jav og en sexdukke med store bryster; Carmen har også en stemmeboks i halsen, så hun kan stønne for dig. På sexdukker er B-cup bryster aldrig nok, som vi kan se i pornoserien "Sex with Doll", men fbn sexdukken har et fint stativ.
Du vil elske Carmens ansigt, fordi hun er en helt igennem fantastisk fantastisk. Hendes ansigt er så detaljeret og dejligt; du vil lamper bruge al din tid med hende på at tælle fregnerne på hendes ansigt. Hendes træk er i det gyldne snit, og at bruge hende som en doggy sex-dukke vil føles som overkill for dig.
Når du får din sexdukkepakke, vil du næsten ikke kunne vente med at bruge hende. Med det vindende smil, lange mørke hår og blå øjne bliver du med det samme hooked. For at høre hende stønne under samleje – til din egen fordel – bør du gøre brug af sexdukke-appen og time hendes støn. Du vil elske lyden af, at hun beder om mere.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Buste | 83 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 34 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.