Description
About Her
You wouldn’t want to be left out of her royal Majesty’s sex doll gebraucht touch. She is a fuck doll with a real life love doll for sale capacity.
Unboxing this piper doll and allowing her to discharge her duty, especially when people are present, can sometimes be embarrassing.
Keeping your life-size sex dolls safe from people’s eyes becomes a significant concern. Cheer up! The good news is that this petite sex doll is very portable and can be transferred effortlessly from one form to another for easy storage, and she is very mobile.
Gebraucht the gingerbread hot sex dolls awaits your command to fulfill all your sexual needs and fantasies. Did I tell you how a dolly Parton doll looks? Be sure that will be blown away by her simple sincere performance, you can also nominate from our compilation of Judy doll heads. That’s more portable.
Do not rough handle her because it could cause her heart to bleed and make her body fragile, and she could give up on you and get damaged easily. She is ready to beautify your life with the magical touch of her thighs, waist, and sexual holes. She runs to you at your beck and call. Sieve her and make yours for life
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 22cm |
| Net Weight | 36KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.