Description
About Her
Life size dolls are a type of MILF doll that is designed to look like a cartoon character. They are usually made of cloth and have large heads, small bodies, and very large eyes. They are used by people to help them feel closer to the characters they love. Lifelike dolls are usually sold in stores, but sometimes they are sold online as well.
Cartoon sex dolls are customized to fit into the favourite cartoon character one has always had. These big ass dolls come with anime like features but they are a little extra when it comes to the characters. You can find small boobs doll pictures on the website with sizes for the dolls dimension.
Some sexdolls have moving parts, yes , real dolls moving these dolls have a doll like face and a big old real doll head on top of ts body. These sexdolls come clothed with sexy lingerie or a nice bra and matching undies. They are generally affordable with movable hands and legs. These dolls area a mathematical genius
So, truly real dolls for sale at our website. You can get them at discounted prices .
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 168cm |
| Breast | 79cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Net Weight | 39KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery
















Reviews
There are no reviews yet.