Popis
O ní
Panenky v životní velikosti jsou typem panenky MILF, která je navržena tak, aby vypadala jako kreslené postavičky. Obvykle jsou vyrobeny z látky a mají velké hlavy, malá těla a velmi velké oči. Používají je lidé, aby se cítili blíže k postavám, které milují. Živé panenky se obvykle prodávají v obchodech, ale někdy se prodávají také online.
Kreslené sexuální panenky jsou přizpůsobeny tak, aby se vešly do oblíbené kreslené postavičky, kterou člověk vždy měl. Tyto velké zadečky mají funkce podobné anime, ale jsou trochu navíc, pokud jde o postavy. Na webu najdete obrázky panenky s malými prsy s velikostí pro panenku.
Některé sexpanenky mají pohyblivé části, ano, skutečné panenky pohybující se těmito panenkami mají obličej jako panenka a velkou starou skutečnou hlavu panenky na těle. Tyto sexpanenky jsou oblečeny v sexy spodním prádle nebo pěkné podprsence a odpovídajících spodních kalhotkách. Obecně jsou cenově dostupné s pohyblivýma rukama a nohama. Tyto panenky jsou matematickým géniem
Takže opravdu skutečné panenky na prodej na našem webu. Můžete je získat za zvýhodněné ceny.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Prsa | 79 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 87 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.