Description
About Her
The whole point of having sex is to get a great pussy to fuck. What’s the essence of sex when the pussy isn’t well kept, smells or generally doesn’t look healthy? Right, it depresses the mood and spoils sex. This is why you should really invest in a sex doll, these lifelike sex dolls are yours for your personal use, and they are cared for by you. Do you know what this means? That they look just the way, you want them.
Regarding sex doll with the best pussy, Aliya is the best. This real doll has the warmest, tightest and most realistic pussy ever; you will totally forget she’s not an actual woman. This fucking sex doll’s pussy makes sex all the way sweeter.
Take a peep at the look she’s giving. It’s the look of confidence, one that says she knows what she offers, and she sure does. This realistic sex doll offers the best pussy ever. This love doll’s pussy will have you sliding in and out of it with ease and happiness, and by the time you reach orgasm, it will be a soul-shaking orgasm.
Nothing beats this life-size sex doll; it’s about time you make Aliya your sex doll forever.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Breast | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 97cm |
| Leg Length | 90cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Oral Depth | 12cm |
| Net Weight | 40kg |
Doll Gallery





























Reviews
There are no reviews yet.