Beschrijving
Over haar
Het hele punt van seks hebben is om een geweldig poesje te krijgen om te neuken. Wat is de essentie van seks als het poesje niet goed onderhouden is, stinkt of er over het algemeen niet gezond uitziet? Juist, het drukt de stemming en bederft seks. Dit is waarom je echt moet investeren in een sekspop, deze levensechte sekspoppen zijn van jou voor persoonlijk gebruik, en ze worden door jou verzorgd. Weet je wat dit betekent? Dat ze er precies zo uitzien, zoals jij ze wilt hebben.
Wat betreft sekspop met het beste poesje, Aliya is de beste. Deze echte pop heeft het warmste, strakste en meest realistische poesje ooit; je zult helemaal vergeten dat ze geen echte vrouw is. Het poesje van deze verdomde sekspop maakt seks helemaal zoeter.
Kijk eens naar de blik die ze geeft. Het is de zelfverzekerde blik, die zegt dat ze weet wat ze te bieden heeft, en dat doet ze zeker. Deze realistische sekspop biedt het beste poesje ooit. Het poesje van deze liefdespop laat je er met gemak en geluk in en uit glijden, en tegen de tijd dat je een orgasme bereikt, zal het een orgasme zijn dat je ziel doet schudden.
Er gaat niets boven deze levensgrote sekspop; het wordt tijd dat je Aliya voor altijd je sekspop maakt.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 83cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 97cm |
| Been Lengte | 90cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 40kg |
Poppen Galerij





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.