Opis
O niej
Cały sens uprawiania seksu polega na tym, żeby dostać świetną cipkę do ruchania. Jaka jest istota seksu, gdy cipka nie jest zadbana, pachnie lub ogólnie nie wygląda zdrowo? No tak, to obniża nastrój i psuje seks. Dlatego naprawdę powinieneś zainwestować w lalkę erotyczną, te realistyczne lalki erotyczne są twoje do użytku osobistego i opiekujesz się nimi. Wiesz co to oznacza? Aby wyglądały dokładnie tak, jak tego chcesz.
Jeśli chodzi o seks lalkę z najlepszą cipką, Aliya jest najlepsza. Ta prawdziwa lalka ma najcieplejszą, najciaśniejszą i najbardziej realistyczną cipkę w historii; całkowicie zapomnisz, że nie jest prawdziwą kobietą. Cipka tej pieprzonej lalki seksualnej sprawia, że seks jest o wiele słodszy.
Rzuć okiem na jej spojrzenie. To wyraz pewności siebie, który mówi, że wie, co oferuje, i na pewno wie. Ta realistyczna lalka erotyczna oferuje najlepszą cipkę w historii. Cipka tej lalki miłosnej sprawi, że będziesz się w nią wsuwać i wysuwać z łatwością i szczęściem, a zanim osiągniesz orgazm, będzie to wstrząsający duszą orgazm.
Nic nie przebije tej lalki erotycznej naturalnej wielkości; Najwyższy czas, abyś uczynił Aliyę swoją lalką erotyczną na zawsze.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 170 cm |
| Pierś | 83cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 97 cm |
| Długość nóg | 90cm |
| Długość stopy | 21cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Waga netto | 40 kg |
Galeria lalek






























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.