Description
About Her
Everyone loves a redhead doll that captures all the novelties of a BBW woman. This here is a BBW sex doll has a curvy body, a fat ass, big tits and rolls in all the right places, sitting perfectly in a BBW body. These synthetic love dolls are rated as the best the world has to offer. With long ginger hair that sits pretty in between their big tits, these dolls are some of the best in the world.
If you like kissing dolls and enjoy anally fucking sex dolls, this premium redhead doll is ready to be at your mercy. From her pose, you can tell she is an anal sex doll with loads of experience, her sexy ass ready and willing for your cock.
Lust dolls of this calibre are rare and this one is the best synthetic love doll on the market, willing and waiting to be fucked in the ass. This redhead promises to be flexible with tits that’ll bounce in the air as you pound into her. What are you waiting forb to take her home.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 35KG |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.