Description
About Her
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165cm |
| Upper Chest | 88cm |
| Lower Chest | 68cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 95cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 68cm |
| Leg | 84cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 48kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.