Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 165 cm |
| Rindkere ülemine osa | 88 cm |
| Alumine rind | 68 cm |
| Vöökoht | 66 cm |
| Hip | 95 cm |
| Õlg | 37 cm |
| Arm | 68 cm |
| Jalg | 84 cm |
| Jalg | 22 cm |
| Neto kaal | 48 kg |
| Suuline sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
Nukugalerii

















Arvustused
Ülevaateid veel pole.