Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 88cm |
| Lagere borst | 68cm |
| Taille | 66cm |
| Heup | 95cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm | 68cm |
| Been | 84cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 48kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.