Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 165 cm |
| Øvre bryst | 88 cm |
| Nedre bryst | 68 cm |
| Talje | 66 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Arm | 68 cm |
| Ben | 84 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 48 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.