Description
About Her
Do you want a homemade sex doll? This doll has been designed to give you the homely presence you yearn for. She will care for you, respect you and allow you to have access to her body whenever you want.
This real sex doll feels realistic; her body, looks, and stares can be likened to those of a real human. She is a life-size female sex doll that has been designed to give men the utmost sexual satisfaction they crave and to be the best companion anyone could ever ask for.
When you see real doll pics, you might be deceived because she looks better in person than she looks in pictures. She is one of the best sex dolls to have ever been reviewed and she is the best sex toy for men who want to explore.
Our erotic sex dolls might look innocent with their sweet faces, but these dolls are goddesses and machines. They are the best-oriented sex dolls and they never disappoint.
If you are ready to take your sexual desires to the next level, then this doll is ready to give you the most fun-filled experience.
We allow shipping to all parts of the world, and delivery takes only a few days.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 80cm |
| Waist Line | 57.5cm |
| Hip Line | 87cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 21cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.