Beskrivelse
Om hende
Vil du have en hjemmelavet sexdukke? Denne dukke er designet til at give dig det hjemlige nærvær, du længes efter. Hun vil passe på dig, respektere dig og give dig adgang til hendes krop, når du vil.
Denne ægte sexdukke føles realistisk; hendes krop, udseende og blik kan sammenlignes med et rigtigt menneskes. Hun er en kvindelig sexdukke i naturlig størrelse, der er designet til at give mænd den største seksuelle tilfredsstillelse, de higer efter, og til at være den bedste ledsager nogen nogensinde kunne bede om.
Når du ser rigtige dukkebilleder, kan du blive snydt, fordi hun ser bedre ud personligt, end hun ser ud på billeder. Hun er en af de bedste sexdukker, der nogensinde er blevet anmeldt, og hun er det bedste sexlegetøj til mænd, der gerne vil udforske.
Vores erotiske sexdukker ser måske uskyldige ud med deres søde ansigter, men disse dukker er gudinder og maskiner. De er de bedst orienterede sexdukker, og de skuffer aldrig.
Hvis du er klar til at tage dine seksuelle lyster til næste niveau, så er denne dukke klar til at give dig den mest sjove oplevelse.
Vi tillader forsendelse til alle dele af verden, og leveringen tager kun et par dage.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 166 cm |
| Brystlinje | 80 cm |
| Taljelinje | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Armlængde | 67 cm |
| Benlængde | 104 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Lårlinje | 46 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri



















































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.