Beskrivelse
Om hende
Der er mange forskellige typer af petite kærlighedsdukker til mænd og kvinder, herunder petite sex dukker og sprænge sexlegetøj. Petite kærlighedsdukker kommer i små størrelser og kommer normalt med realistiske funktioner. De er lavet af tpe-materiale, der er glat og elastisk, næsten føles som menneskehud. Blow up sexlegetøj er legetøj, der har samme størrelse som et normalt menneske. De varierer fra udseende, alt efter hvad brugeren foretrækker.
Realistisk set har næsten alle haft trangen til at have sex med en sexdukke, men meget få af os reagerer på denne trang. Sexdukke-fucking er handlingen at deltage i seksuelle aktiviteter med sexlegetøj. De bedste sexdukker som de petite kærlighedsdukker er de bedste sexdukker for begyndere i sexdukkeaktiviteterne. Dette skyldes deres lette at håndtere, og de er ikke komplicerede.
Our sex doll shop deals with realistic sex dolls that look like real people. These are perfectly made sex dolls with human like features. We encourage everyone to try enjoy a fuck doll just to feel how the experience is to them. It could be therapeutic to you. Come get the real doll sex feeling and share your experience with the world.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 154 cm |
| Bryst | 87 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Nettovægt | 46 kg |
| Mundtlig dybde | 11 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.