Leírás
Róla
Sokféle apró szerelmi baba létezik férfiaknak és nőknek, beleértve az apró szexbabákat és a felrobbantható szexjátékokat. A vékony szerelmes babák kis méretűek, és általában valósághű jellemzőkkel rendelkeznek. TPE anyagból készülnek, amely sima és rugalmas, szinte olyan, mint az emberi bőr. A felrobbantó szexjátékok olyan játékok, amelyek mérete megegyezik egy normál emberi lény méretével. Kinézetenként változnak aszerint, hogy a felhasználó mit preferál.
Valójában szinte mindenki vágyott arra, hogy szexbabával szexeljen, de nagyon kevesen cselekszünk ennek a késztetésnek megfelelően. A szexbabák kibaszása az a cselekmény, amikor szexuális tevékenységet folytatnak szexjátékokkal. A legjobb szexbabák, mint például a kis szerelmi babák, a legjobb szexbabák kezdőknek a szexbabával foglalkozó tevékenységekben. Ez a könnyű kezelhetőségüknek köszönhető, és nem bonyolultak.
Our sex doll shop deals with realistic sex dolls that look like real people. These are perfectly made sex dolls with human like features. We encourage everyone to try enjoy a fuck doll just to feel how the experience is to them. It could be therapeutic to you. Come get the real doll sex feeling and share your experience with the world.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 154 cm |
| Mell | 87 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Nettó tömeg | 46 kg |
| Orális mélység | 11 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.