Beschrijving
Over haar
Er zijn veel verschillende soorten kleine liefdespoppen voor mannen en vrouwen, waaronder kleine sekspoppen en opblaaspoppen. Kleine liefdespoppen zijn er in kleine maten en hebben meestal realistische kenmerken. Ze zijn gemaakt van TPE-materiaal dat glad en elastisch is en bijna aanvoelt als een menselijke huid. Opblaasseksspeeltjes zijn speeltjes die even groot zijn als een normaal mens. Ze variëren qua uiterlijk, afhankelijk van wat de gebruiker verkiest.
Realistisch gezien heeft bijna iedereen de drang gehad om seks te hebben met een sekspop, maar slechts weinigen van ons handelen naar deze drang. Sekspoppen neuken is het aangaan van seksuele activiteiten met seksspeeltjes. De beste sekspoppen zoals de petite love dolls zijn de beste sekspoppen voor beginners in de sekspopactiviteiten. Dit komt door hun gebruiksgemak en omdat ze niet ingewikkeld zijn.
Our sex doll shop deals with realistic sex dolls that look like real people. These are perfectly made sex dolls with human like features. We encourage everyone to try enjoy a fuck doll just to feel how the experience is to them. It could be therapeutic to you. Come get the real doll sex feeling and share your experience with the world.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 154 cm |
| Borst | 87cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 87cm |
| Netto gewicht | 46KG |
| Orale diepte | 11cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.