Beskrivelse
Om hende
Sexdukker er en ny bølge, der tager verden med storm. Realistiske sexdukker fås i mange forskellige former. Den mest populære sexdukke er den rigtige sexdukke. Dette er en sexdukke, som er realistisk af natur og ligner en rigtig kvinde, og som kan bruges som legetøj til seksuel nydelse. Der er også passionsdukker og forbandede dukker, der er meget realistiske og naturtro. Disse dukker er blevet skabt for at gøre sex sjovere og kan bruges af både mænd og kvinder.
Alle har en fetich eller tænkte på at kneppe en dukke. De har lyst til en sex-session med en dukke. Menneskelig sexdukkeporno er en god repræsentation af, hvordan det ser ud at have sex med en kærlighedsdukke. dukkeporno i naturlig størrelse er en af de mest sete typer sexdukkeporno. Disse videoer underholder dig ikke kun, men viser dig, hvordan du håndterer din dukke korrekt. De har også nogle videoer, der viser, hvordan du opbevarer og rengør din dukke korrekt.
Du kan besøge os på lust dukke porno, vi tilbyder en bred vifte af sex dukker til salg. Og vi er sikre på, at du vil få en oplevelse som ingen anden. Køb en sexdukke hos os og udforsk din lyst.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Bryst | 81 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Nettovægt | 39 kg |
| Mundtlig dybde | 11 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.