Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 169cm |
| Breast | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 91cm |
| Arm Length | 69cm |
| Shoulder Width | 34cm |
| Calf Circum | 29cm |
| Thigh Circum | 47cm |
| Leg Length | 93cm |
| Foot Length | 23cm |
| Net Weight | 38kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.