Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 169 cm |
| Bryst | 86 cm |
| Midje | 57 cm |
| Hofter | 91 cm |
| Armlengde | 69 cm |
| Skulderbredde | 34 cm |
| Calv Circum | 29 cm |
| Lår Circum | 47 cm |
| Benlengde | 93 cm |
| Fotlengde | 23 cm |
| Netto vekt | 38 kg |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.