Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 169см |
| Гърди | 86см |
| талия | 57см |
| бедрата | 91см |
| На една ръка разстояние | 69см |
| Ширина на раменете | 34см |
| Calf Circum | 29см |
| Обиколка на бедрата | 47см |
| Дължина на крака | 93см |
| Дължина на крака | 23см |
| Нето тегло | 38 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.