Description
About Her
The newest piece of innovative adult toys – the booty sex doll! This sit back girl sex doll is Mesmerizing and has been made with realism and intricate detailing that you are guaranteed an unforgettable experience. Composed of realistic materials that imitate the skin of a human being this frozen sex doll stuffed animal is one of a kind.
Just like any other car, this beauty comes with fabulous curves that will make you melt as much as the small lips on her buttocks. Due to its unique design, the toy’s joints can be easily bent into any position the consumer wishes to have while its smooth skin gives an added bonus to the experience. Also, it has the option of vibrating to enhance even more seducing features of this successful product.
If you don’t want regular with your partner when you can go home and satisfy yourself with our premium class booty sex doll. Care for the ground, comfort and satisfaction today!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Upper Chest | 72cm |
| Lower Chest | 61cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 35cm |
| Arm | 67cm |
| Leg | 89cm |
| Foot | 22cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.