apibūdinimas
Apie ją
Naujausias inovatyvių suaugusiųjų žaislų gabalas – sekso lėlė užgrobta! Ši atsipalaidavusi mergaičių sekso lėlė yra užburianti ir buvo sukurta su tikroviškumu ir sudėtingomis detalėmis, todėl jums garantuojama nepamirštama patirtis. Sukurta iš tikroviškų medžiagų, imituojančių žmogaus odą, ši sušaldyta sekso lėlės iškamša yra nepakartojama.
Kaip ir bet kuris kitas automobilis, ši gražuolė pasižymi nuostabiais išlinkimais, kurie privers jus ištirpti taip pat, kaip ir mažos lūpos ant jos sėdmenų. Dėl unikalaus dizaino žaislo jungtis galima lengvai sulenkti į bet kokią vartotojo pageidaujamą padėtį, o lygi oda suteikia papildomos patirties. Be to, jis turi galimybę vibruoti, kad pagerintų šio sėkmingo produkto viliojančias savybes.
Jei nenorite reguliariai bendrauti su savo partneriu, galite grįžti namo ir pasitenkinti mūsų aukščiausios klasės sekso lėle. Rūpinkitės žeme, komfortu ir pasitenkinimu šiandien!
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 170 cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 72 cm |
| Apatinė krūtinė | 61 cm |
| Juosmuo | 52 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 35 cm |
| Ranka | 67 cm |
| Kojos | 89 cm |
| Pėda | 22 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 15 cm |
Lėlių galerija









Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.