Description
About Her
Small dolls are not for everyone. Some people are on the larger side and prefer bigger-sized sex dolls, and many prefer plus-sized dolls. To meet in the middle, we have made this mega doll with the features of both! If you like to dress up or cosplay and want a love doll that can, Yelena is the love doll for you. She is a pretty Canadian sex doll with a seamlessly attachable head. You can change different sex doll heads that match her neck adapter.
She is a pink-haired doll, and you can choose what hair she has (she is one of the love dolls with interchangeable wigs) or even change the real girl doll’s head. She has a nice body – big breasts practically falling out of her bikini, a small waist, and a perfect body. The ai love doll is rated on the doll forum as one of the best among many different doll brands.
You will never need a VR sex doll after meeting Yelena, that’s for sure. Thanks to her nice size bust, she is featured in many different brothels, including the auto dolls brothel and some other sex doll videos.
Talk about a versatile doll!
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 89cm |
| Shoulder | 34cm |
| Arm | 50cm |
| Leg | 88cm |
| Foot | 19cm |
| Net Weight | 35kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.