Description
About Her
The perfect friend for sportspersonaz nd dollaholics is now a reality. Check out the Bestial Sex Dolls community, Eric the Actor Lovable Doll for Real Doll on Lovable Dolls. This innovative creation integrates an athletic sex doll that looks real and has a sports body, and users are going to enjoy a unique and fulfilling experience during sex.
Made by high-quality materials hand-picked by the skilled artists, each Eric the Actor Real Doll has lifelike facial features and curves that you will sure be fascinated by. The articulation and soft silicone skin also make possible the extra comfort and movement required to experience new positions during intimate moments using the doll.
Yet this is not the end; besides all this’, we provide an exclusive online forum which gathers a community of like-minded p’pl who gladly give away hints on how to make your love doll a part of your physical training. Register today and get in the boat to turn out new ways of adding physical well-being and pleasure at the same time! Let your query begin, place your order for your Fitness Sex Doll Forum Lovable Doll Eric the Actor today right now.
Dimensions
| Material | TPE Head + TPE Body |
| Height | 158cm H-cup |
| Shoulder | 31cm |
| Upper Breast | 89cm |
| Lower Breast | 59cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 101.5cm |
| Thigh Girth | 54cm |
| Calf Girth | 32cm |
| Leg Legnth | 82cm |
| Feet Length | 21.5cm |
| Net Weight | 41kg |
| Mouth Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.