Description
About Her
If you are looking for a sexy doll but you are on a tight budget, then you should consider buying a cheap sex doll. These small breast dolls are fun to play with and with their great prices you could buy multiple dolls. You could consider getting a big booty sex doll to experience soft luscious breast or to just relive your teen years or better get yourself a mistress doll to spice up your dull relationship. And the best part about getting a mistress doll is the guilty free conscience, it is not cheating.
These full size dolls come with realistic features, plus their build quality is to die for. They come with real human like features. The breast feel real, the ass is soft and the vagina feels great.
real life sex dolls are build with young teen features in mind, pointed nipples, firm behinds and flat tummies, great for a person with the desire for fucking a realistic doll. Some sexy dolls are so realistic they even come with different skin tones to fit your desires.
Step up and get yourself a lifelike real doll to exploit to the fullest.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast | 65cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 79cm |
| Net Weight | 28KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.