Opis
O njoj
Ako tražite seksi lutku, ali imate ograničen budžet, razmislite o kupnji jeftine seks lutke. S ovim malim lutkama za grudi zabavno je igrati se, a uz njihove odlične cijene možete kupiti više lutaka. Mogli biste razmisliti o kupovini velike lutke za seks kako biste iskusili mekane i raskošne grudi ili samo ponovno proživjeli svoje tinejdžerske godine ili bolje nabavite lutku za ljubavnicu kako biste začinili svoju dosadnu vezu. A najbolji dio kod dobivanja lutke ljubavnice je grižnja savjesti, to nije varanje.
Ove lutke u punoj veličini dolaze s realističnim značajkama, a kvaliteta njihove izrade je za umrijeti. Dolaze s pravim ljudskim značajkama. Dojke su prave, guzica je mekana, a vagina sjajna.
lutke za seks iz stvarnog života izrađene su imajući na umu mlade tinejdžerske crte, šiljate bradavice, čvrstu stražnjicu i ravne trbuščiće, sjajne za osobu koja želi jebati realističnu lutku. Neke su seksi lutke toliko realistične da čak dolaze s različitim tonovima kože prema vašim željama.
Iskoračite i nabavite pravu realističnu lutku koju ćete maksimalno iskoristiti.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 166 cm |
| Grudi | 65 cm |
| Struk | 53 cm |
| Hip | 79 cm |
| Neto težina | 28 KG |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 22 cm |
| Analna dubina | 18 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.